facebook newsletter kontakt

O nas

Telewizja Internetowa ITVolsztyn.pl to telewizja i portal internetowy w jednym. Na naszej stronie znajdziesz najważniejsze i najciekawsze relacje z wydarzeń w Olsztynie w formie krótkich materiałów wideo. Prezentujemy reportaże z imprez kulturalnych i rozrywkowych, rozmawiamy z ciekawymi ludźmi, przyglądamy się kluczowym inwestycjom w Olsztynie i pokazujemy codzienne życie mieszkańców Olsztyna. Z ITVolsztyn.pl lepiej poznasz miasto i okolice.

ITVolsztyn.pl to także z katalog firm, dzięki któremu łatwo znajdziesz interesujące Cię produkty i usługi oferowane przez lokalnych przedsiębiorców. Innowacyjna forma prezentacji polega na nagraniu filmu, w którym w ciekawy sposób prezentowane są produkty i usługi.

ITVolsztyn.pl to produkcja filmów i spotów reklamowych, promocyjnych, szkoleniowych, archiwizacja imprez, gal, przedstawień teatralnych, koncertów etc. oraz transmisje internetowe z wydarzeń kulturalnych, konferencji, spotkań, konsultacji społecznych czy debat.

Telewizja Internetowa ITVolsztyn.pl jest zarejestrowana od dn. 11 maja 2011 r. w rejestrze dzienników i czasopism Sądu Okręgowego w Olsztynie pod pozycją 793 jako dziennik.

Wydawcą ITVolsztyn.pl jest firma MATMEDIA
 Jacek Matyka wpisana do ewidencji działalności gospodarczej Prezydenta Miasta Olsztyna.


Redakcja ITVolsztyn.pl
e-mail: redakcja@itvolsztyn.pl
Domeny: www.itvolsztyn.pl  |   www.itv.olsztyn.pl
 

Prawa autorskie do artykułów i materiałów tekstowych i audio-wideo publikowanych w ITVolsztyn.pl są własnością ich autorów lub redakcji mediów, w których zostały zamieszczone. Kopiowanie zawartości na inne strony internetowe wymaga uzyskania zgody właściciela praw autorskich.

Nasi Partnerzy:   Urząd Marszałkowski Bank Żywności Olsztyn MOK Radio Planeta Olsztyn OLSZTYN KOCHAM