facebook newsletter kontakt

Współpraca

Organizujesz koncert, konferencję, wystawę, spotkanię, debatę, turniej, imprezę sportową lub inne wydarzenie?
Skontaktuj się z nami - przygotujemy zapowiedź i udokumentujemy je. Pełną wersję otrzymają zainteresowani, a na naszej stronie umieścimy relację z imprezy lub będziemy ją transmitować "na żywo" za pośrednictwem Internetu.

Jesteś właścicielem restauracji, pubu, kawiarni? Napisz do nas - szukamy ciekawych miejsc do realizacji naszych programów i produkcji.

Informacje od mieszkańców, władz miasta i innych organizacji pomogą nam wspólnie stworzyć kalendarz nadchodzących imprez, których najciekawsze fragmenty zobaczą w ITVolsztyn.pl nawet Ci, którzy nie mieli okazji w nich uczestniczyć. Wyślij nam informację o nadchodzącej imprezie już teraz.

Robisz coś ciekawego, niekonwencjonalnego, masz wyjątkowe hobby? Czekamy na sygnał! Krótki reportaż o tym co robisz może zainteresować innych i pomóc Ci w realizacji jeszcze ciekawszych projektów. Skontaktuj się z nami!

Masz firmę? Zaprezentuj swoje usługi i asortyment. Twoją ofertę możemy przybliżyć klientom w niekonwencjonalny sposób. Zrealizujemy program, reportaż lub inną formę prezentacji Twojej firmy, która wykorzystując siłę reklamy wirusowej, będzie promować Twoją firmę w Internecie przez długie miesiące.

Nagrałeś coś sam i chciałbyś to pokazać? Znajdziesz swoje miejsce na naszym kanale zarezerwowanym dla Internautów.

Zajmujemy się produkcją telewizyjną - rejestrujemy koncerty, konferencje, szkolenia, spotkania autorskie, produkujemy spoty reklamowe, filmy szkoleniowe, instruktażowe, reportaże, filmy dokumentalne. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegółową ofertę.

Transmisje internetowe - emisja "na żywo" w Internecie to doskonała promocja wydarzenia muzycznego, kulturalnego, politycznego. Internauta, który zobaczy transmisję w sieci może być zainteresowany uczestnictwem na żywo w kolejnej edycji państwa przedsięwzięcia.
Nasi Partnerzy:   Urząd Marszałkowski Bank Żywności Olsztyn MOK Radio Planeta Olsztyn OLSZTYN KOCHAM